אודותי

אני הגר, בת זוגו של רונן ואמא של סתיו, לשם ופלג.

כשילדתי את ילדיי, בשנים 1994, 1997, 2000, לא הכרתי ולא ידעתי מה זה דולה.

ידעתי איך אני רוצה שהלידה שלי תיראה (בלי אפידורל וכמה שיותר טבעי), ידעתי שאני רוצה ללדת בבית חולים שמאמין בגישה שלי (משגב לדך - בית חולים בירושלים שכבר לא קיים היום) ידעתי שאני רוצה שהצוות הרפואי יאפשר לי ללדת בדרכי ויתערב כמה שפחות (אבל לא ידעתי איך להעביר להם את המסר הזה), ידעתי שאני לא רוצה שיהיה לי חתך (אבל לא ידעתי איך למנוע זאת).

ידעתי, אבל בעצם לא ידעתי. לא ידעתי איך להגיע למה שרציתי. בסופו של דבר הצלחתי אמנם ללדת בלי אפידורל, אבל לא הצלחתי להימנע מחתך וקרע. רק אחרי שלמדתי את לימודי הדולה, הבנתי מה עשיתי לא נכון. הבנתי מה יכולתי לעשות אחרת, הבנתי מה יכולתי לעשות כדי להגדיל את הסיכויים ללדת בלי חתך או קרע. את כל אלו אני מנסה באהבה להעביר ליולדות שאני מלווה.

holding baby

ביקור בית אחרי לידה

אבל הלידות שלי הן הסיפור שלי. לכל יולדת יש הסיפור שלה, הרצונות שלה, השאיפות והחלומות שלה. אני לומדת עם כל יולדת מה הדרך המתאימה לה ומתאימה את עצמי ואת הליווי שלי לאופן שבו היולדת רוצה ללדת.

במהלך השנים השתמשתי בליוויים בדמיון מודרך ובכלים נוספים. במהלך 2018 למדתי את שיטת פשוט ללדת - היפנוברתי'נג וגיליתי שהשתמשתי בהרבה מהכלים של השיטה בלי להכיר את השיטה. כשלמדתי את השיטה הזאת, נסגר לי הפאזל ועכשיו אני גם מלווה זוגות בלידה וגם מעבירה קורסי הכנה ללידה בשיטת פשוט ללדת.

שניהם ביחד נותנים מעטפת מלאה ליולדת ולבן זוגה.

אשמח לפגוש אתכם ולספר לכם עוד על השיטה ועל הליווי שלי.

מוזמנים
ליצור קשר